Image Hotspots (8.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Link
be: Спасылка

en: Save
be: Захаваць

en: Image style
be: Стыль выявы
