Image Hotspots (8.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Target
bo: དམིགས་གནས

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ
