Image Hotspots (8.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Remove
fa: حذف

en: Description
fa: توضیحات

en: Language
fa: زبان

en: Edit
fa: ویرایش

en: Link
fa: پیوند

en: Save
fa: ذخیره

en: Target
fa: مقصد

en: Image style
fa: سبک تصویر
