Image Hotspots (8.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Edit
hr: Uredi

en: Link
hr: Poveznica

en: Save
hr: Spremi

en: Image style
hr: Stil slike
