Image Hotspots (8.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Description
hu: Leírás

en: Language
hu: Nyelv

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Save
hu: Mentés

en: Target
hu: Cél

en: Image style
hu: Képstílus

en: Open in a new window
hu: Megnyitás új ablakban
