Image Hotspots (8.x-1.0-beta2) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Link
ne: लिङ्क

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्
