Image Hotspots (8.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: Edit
nl: Bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Target
nl: Doel

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Uuid
nl: UUID

en: X coordinate
nl: X-coördinaat

en: Y coordinate
nl: Y-coördinaat
