Image Hotspots (8.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Edit
nn: Rediger

en: Link
nn: Lenke

en: Save
nn: Lagre
