Image Hotspots (8.x-1.0-beta3) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Remove
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Language
ar: اللغة

en: Edit
ar: تحرير

en: Link
ar: رابط

en: Save
ar: حفظ

en: Image style
ar: نمط الصورة
