Image Hotspots (8.x-1.0-beta3) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Title
da: Titel

en: Remove
da: Fjern

en: Description
da: Beskrivelse

en: Language
da: Sprog

en: Edit
da: Redigér

en: Save
da: Gem

en: User Id
da: Bruger-ID

en: Target
da: Mål

en: Image style
da: Billedformat
