Image Hotspots (8.x-1.0-beta3) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Title
de: Titel

en: Remove
de: Entfernen

en: Description
de: Beschreibung

en: Language
de: Sprache

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Save
de: Speichern

en: User Id
de: Benutzer-ID

en: Target
de: Ziel

en: Image style
de: Bildstil

en: Uuid
de: UUID

en: Open in a new window
de: In einem neuen Fenster öffnen

en: X coordinate
de: X-Koordinate

en: Y coordinate
de: Y-Koordinate
