Image Hotspots (8.x-1.0-beta3) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Remove
ja: 削除

en: Description
ja: 説明

en: Language
ja: 言語

en: Edit
ja: 編集

en: Link
ja: リンク

en: Save
ja: 保存

en: User Id
ja: ユーザーID

en: Target
ja: ターゲット

en: Image style
ja: 画像のスタイル
