Image Hotspots (8.x-1.0-beta3) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Link
ku: بەستەر

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Image style
ku: شێوازی وێنە
