Image Hotspots (8.x-1.0-beta3) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Link
si: සම්බන්ධය
