Image Hotspots (8.x-1.0-beta3) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Edit
sk: Upraviť

en: Link
sk: Odkaz

en: Save
sk: Uložiť

en: Target
sk: Cieľ

en: Image style
sk: Štýl obrázka
