Image Hotspots (8.x-1.0-beta3) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Link
sq: Lidhje

en: Save
sq: Ruaj
