Image Hotspots (8.x-1.0-beta3) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Language
ur: زبان

en: Edit
ur: تدوین

en: Link
ur: ربط

en: Save
ur: محفوظ کریں
