Image Hotspots (8.x-1.0-beta4) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Title
gl: Título

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Edit
gl: Editar

en: Link
gl: Ligazón

en: Save
gl: Gardar

en: Target
gl: Destino

en: Image style
gl: Estilo de imaxe
