Image Hotspots (8.x-1.0-beta4) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Edit
jv: Sunting

en: Link
jv: Tautan

en: Save
jv: Simpen

en: Image style
jv: Gagrag gambar
