Image Hotspots (8.x-1.0-beta4) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Link
ka: ბმული
