Image Hotspots (8.x-1.0-beta4) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Remove
oc: Levar

en: Description
oc: Descripcion

en: Language
oc: Lenga

en: Edit
oc: Modificar

en: Link
oc: Ligam

en: Save
oc: Enregistrar

en: Target
oc: Cibla

en: Image style
oc: Estil d'imatge
