Image Hotspots (8.x-1.0-beta4) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Edit
ps: سمون

en: Link
ps: تړونی

en: Target
ps: موخه
