Image Hotspots (8.x-1.0-beta5) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Edit
az: Dəyiş

en: Save
az: Saxla

en: Target
az: Hədəf
