Image Hotspots (8.x-1.0-beta5) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Link
hy: Հղում

en: Save
hy: Պահպանել
