Image Hotspots (8.x-1.0-beta5) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Remove
mr: काढा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Language
mr: भाषा

en: Edit
mr: संपादन

en: Link
mr: दुवा

en: Save
mr: संरक्षीत
