Image Hotspots (8.x-1.0-beta5) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Link
eo: Ligilo

en: Save
eo: Konservu

en: Image style
eo: Bilda stilo
