Image Hotspots (8.x-1.0-beta5) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Save
my: သိမ်းပါ
