Image Hotspots (8.x-1.0-beta5) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Remove
uk: Вилучити

en: Description
uk: Опис

en: Language
uk: Мова

en: Edit
uk: Редагувати

en: Link
uk: Посилання

en: Save
uk: Зберегти

en: User Id
uk: ID користувача

en: Target
uk: Ціль

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: X coordinate
uk: Координата X

en: Y coordinate
uk: Координата Y
