Image Library Widget (2.0.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Reset
jv: Baléknā

en: Image
jv: Gambar

en: All
jv: Kabèh

en: Block
jv: Blok

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
