Image Library Widget (2.0.0-alpha4) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Reset
be: Скінуць

en: Image
be: Малюнак

en: All
be: Усе

en: Block
be: Блок

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць
