Image Library Widget (2.0.0-alpha4) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Reset
ja: リセット

en: Image
ja: 画像

en: Image ID
ja: イメージ ID

en: All
ja: すべて

en: Block
ja: ブロック

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: ‹ Previous
ja: ‹ 前

en: Next ›
ja: 次 ›

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: Media type ID
ja: メディアタイプIDの
