Image Library Widget (2.0.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
