Image Library Widget (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Reset
ta: மீளமை

en: Image
ta: படம்

en: All
ta: எல்லா

en: Block
ta: பெட்டி

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: ‹ Previous
ta: ‹ முந்திய

en: Next ›
ta: அடுத்த ›

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
