Automatic Image Moderation (8.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Custom
am: ብጁ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
