Automatic Image Moderation (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར
