Automatic Image Moderation (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Edit
eo: Redaktu

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Custom
eo: Propra

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
