Automatic Image Moderation (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Edit
eu: Editatu

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Changed
eu: Aldatuta
