Automatic Image Moderation (8.x-1.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: View
fil: Tingnan

en: Created
fil: Inilikha
