Automatic Image Moderation (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Edit
gl: Editar

en: View
gl: Ver

en: User Name
gl: Nome de usuario

en: Created
gl: Creado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Changed
gl: Cambiado
