Automatic Image Moderation (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: View
hu: Megtekintés

en: User Name
hu: Felhasználónév

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Custom
hu: Egyéni

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Changed
hu: Módosítva

en: Entity Type
hu: Entitástípus

en: Needs Review
hu: Átnézésre vár

en: Entity Title
hu: Entitáscím

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.
