Automatic Image Moderation (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: View
kn: ನೋಡು

en: User Name
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಹೆಸರು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Reviewer
kn: ಅವಲೋಕಿಸಿದವರು

en: Entity Type
kn: ಎಂಟಿಟಿಯ ಬಗೆ
