Automatic Image Moderation (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Custom
lt: Savitas

en: API Key
lt: API raktas

en: Changed
lt: Pakeista
