Automatic Image Moderation (8.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
