Automatic Image Moderation (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Edit
sl: Uredi

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Custom
sl: Prilagojeno
