Automatic Image Moderation (8.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش
