Automatic Image Moderation (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Edit
uk: Редагувати

en: View
uk: Перегляд

en: User Name
uk: Ім'я користувача

en: Created
uk: Створено

en: Custom
uk: Власний

en: Changed
uk: Змінено

en: Reviewer
uk: Рецензент

en: Entity Type
uk: Тип сутності

en: Needs Review
uk: Очікує перевірки

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.
