Automatic Image Moderation (8.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Edit
ast: Editar

en: View
ast: Vista

en: Created
ast: Fechu

en: Custom
ast: Personalizáu
