Automatic Image Moderation (8.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Edit
ca: Edita

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Changed
ca: Canviat

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat
