Automatic Image Moderation (8.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Edit
et: Muuda

en: View
et: Kuva

en: User Name
et: Kasutaja nimi

en: Created
et: Loodud

en: Custom
et: Kohandatud

en: Changed
et: Muudetud

en: Entity Type
et: Olemite tüübid
