Automatic Image Moderation (8.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Edit
fr: Modifier

en: View
fr: Voir

en: User Name
fr: Nom d'utilisateur

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Created
fr: Créé

en: Custom
fr: Personnalisé

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Changed
fr: Modifié

en: Reviewed
fr: Examiné

en: Entity Type
fr: Type d'entité

en: UUID
fr: Identifiant universel unique (UUID)

en: Needs Review
fr: À revoir

en: Entity Title
fr: Titre de l'entité

en: The time that the entity was created.
fr: La date à laquelle l'entité a été créée.

en: The time that the entity was last edited.
fr: La date à laquelle l'entité a été modifiée pour la dernière fois.
